Uus Ecodan

Mitubishi Ecodan kütab Passiivmaja kodusid

taastuv energia allikas- soojuspump
Õhuenergia soojuspumbad aitavad hoida elanikke Warwickshire’s First Passivhaus soojades kodudes taskukohase hinnaga.

1990ndate alguses Saksamaal välja töötatud Passiivmaja mudel keskendub võimalikult energiatõhusate hoonete loomisele. Warwickshire’i maapiirkondade elamumajanduse ühendus (WRHA) töötab välja Wootton Waweni teerajaja skeemi koostöös Waterloo Housing Groupi ja arendaja Bouygues UK-ga. See saab valmis järgmise aasta alguses

WRHA töötab tootjaga Mitsubishi Electric, et pakkuda traditsioonilise boileri asemel 14 omadust kõige uuemate taastuvallikatest soojuspumpadega, et kütta nende küte ja kuum vesi.
Mitsubishi Electric UK-i taastuvate kütuste piirkondlik müügijuht Wilby Meadows ütles, et Jaapanis on välja töötatud uusimad õhuallikate soojuspumpade tehnoloogiaid ning ettevõte oli väga põnevil, et tuua see Ühendkuningriiki.
Ta ütles: “Wootton Waweni arendamine kasutab meie Ecodani QUHZ-mudeleid, mis on õhu allikate soojuspumpade uusim põlvkond.

“See tehnoloogia on Jaapani kodudes juba kasutusel. Alustasime selle uue mudeli kasutuselevõtmist Ühendkuningriigile aasta tagasi, kuna teadsime, et see oleks ideaalne lahendus uutele kinnisvaraobjektidele Ühendkuningriigi turul, kuid me vajame sobivaid kodusid, kus seda paigaldada.

Oluline
“Ecodani QUHZ-süsteem on loodud spetsiaalselt uute hoonete kütmisvajaduste rahuldamiseks, mille olemasolevad omadused on väga erinevad. Suurte soojusisolatsioonide puhul vajavad nad palju vähem kütmist, kuid ikkagi vajavad seda kuuma vett.

“See on äärmiselt oluline taastuvenergia tehnoloogia ja me oleme väga põnevil osalema selles energiatõhusas elamuehituses. Valitsus tunnistab taastuvatest energiaallikatest toodetud soojuspumpasid, mis prognoosivad 2030. aastaks 1 miljoni müüki aastas. Energiamahukate kütmispäevade, nagu gaasi ja nafta, päevad kiiresti lõpevad ja vajame lahendusi nagu see areng, mis ühendab endas kõige paremad ehitusmeetodid koos kõige uuemate kuumutamisvormidega.

“See tehnoloogia on ohutu, usaldusväärne ja tõesti väga taastuv. Passivmajad vajavad väga väikest soojendamist, sest need on nii energiatõhusad, kuid igal elanikul on oma vajadused ja meie õhu soojusallika soojuspumbad tarnivad kogu soojusenergia, mida nad soovivad, ja pidevat sooja tarbevee pakkumist. “

Related Images: